Pomysł na pustą ścianę. Stwórz swoją małą galerię fotografii.

Moja walka z pustymi ścianami trwa nadal. Tym razem padło na sypialnię. Zawsze marzył mi się taki ramkowy mix. 

Na początku przejrzałam sobie wszystkie ramki na stronie IKEI. Następnie przeszłam do zrobienia odręcznego planu. Jeśli również zamierzacie stworzyć sobie ściankę z ramek, to bez tego ani rusz. Gdy powbijamy gwoździe może być już za późno, aby cokolwiek zmienić. 
Dlatego bierzemy kartkę papieru i rozrysowujemy plan. Warto też przeanalizować co w danej ramce ma się znaleźć. Jeśli mamy wybrane zdjęcia/napisy oraz ramki spokojnie możemy się wybrać na zakupy. 

14 myśli nt. „Pomysł na pustą ścianę. Stwórz swoją małą galerię fotografii.

 1. Be Happy

  Uwielbiam takie galerie:) super to wygląda:) ja nad swoją pracuję, chcę ją dosyć rozbudować, więc będę dokupywać rameczki i zawieszać:) a pomysł nad łóżkiem sypialnianym fajny:) my nad naszym mamy jedną ramkę na 6 zdjęć a tam nasz piesek od maleńkiego do teraz hihi;)
  Pozdrawiam cieplutko
  Patrycja

  Odpowiedz
 2. Just Lovely

  Bardzo mi się podoba taka ścianka. Ja u siebie również planuję, ale najwięcej czasu i trudu zabiera przeglądanie zdjęć… ech.. a napis "do it with passion or not at all.." nad łóżkiem kochanków jest świetny!! 🙂

  Odpowiedz
 3. Atena

  Pieknie. Tez mam taki plan, ramki leza juz kilka miesiecy, ale czekam najpierw na nowe lozko a potem drukowanie zdjec i wieszanie ramek, dodam ze tez mam biale ramki z Ikei 🙂
  usciski

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.