Nowy cykl „Sisters about your home”

Witamy Was serdecznie!
Tak jak już wcześniej wspominałyśmy, postanowiłyśmy wreszcie coś zrobić z Waszymi zapytaniami oraz prośbami. Otrzymujemy od Was maile, w których pytacie się co i jak zmienić w Waszych wnętrzach. Wraz z mamą doszłyśmy do wniosku, że stworzymy projekt „Sisters about your home”. Nowy cykl jest całkowicie poświęcony Wam drodzy czytelnicy 🙂 

Pomożemy w odmianie Waszego salonu, kuchni czy sypialni. Podpowiemy jakich dodatków potrzebuje Wasze wnętrze, jakiej palety kolorów macie się trzymać, co zrobić ze starymi meblami i jak sprawić, aby Wasze pomieszczenie stało się funkcjonalne. A całą zmianę pokażemy tutaj na blogu.
Dodatkowym plusem jest to, że nie dostaniecie wyłącznie inspiracji, ale powiemy Wam, gdzie dokładnie możecie dostać dany przedmiot. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami naszą pasją do wnętrz i urządzania. 

Od tej pory możecie zgłaszać się do projektu poprzez naszego maila: nobisszczepanska@gmail.com. Warunkiem udziału w projekcie jest przesłanie min. 3 zdjęć pomieszczenia, w którym mają zajść zmiany. Zależy nam, aby każda osoba, która chce z nami zmienić swoją przestrzeń zawarła również w wiadomości następujące informacje:
 Informacja o Was i Waszym mieszkaniu.
– czy mieszkacie w pojedynkę czy z rodziną
– czym się zajmujecie ( uczycie się/  troszczycie się o dom/ pracujecie etc.)
– jakie są wymiary Waszego pokoju
– jaki styl i kolorystykę najbardziej lubicie
+ te minimum 3 zdjęcia o których wspominałyśmy wcześniej
 Wysyłając do nas maila automatycznie godzicie się na publikację całego projektu na naszym blogu, czyli zdjęć Waszego pokoju „przed” oraz naszych porad. Miło nam będzie, jeśli za jakiś czas poinformujecie nas o przeprowadzonym „remoncie” i pochwalicie się zdjęciami „po”. Nie jest to jednak warunek konieczny i czy do zmian dojdzie zależy wyłącznie od Was.Mamy nadzieję, że taka forma „pomocy” Wam się przyda. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi piszcie w komentarzach:)

UWAGA  Oczywiście cała porada jest DARMOWA 🙂 Jesteśmy tutaj po to, aby Wam pomóc i zarazić pasją do wnętrz!

6 myśli nt. „Nowy cykl „Sisters about your home”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.