Łazienka w skandynawskich stylu | Scandinavian bathroom

Remont łazienki bywa kłopotliwy. Pomijamy fakt brudu i pyły, który roznosi się po całym mieszkaniu 🙂 Bo chyba największym problemem jest sam projekt tego pomieszczenie. Jakie kafle, jaka podłoga, która umywalka, jakie dodatki etc. Mnóstwo niepewności, a ryzyko wielkie, bo przecież łazienki nie robimy rok w rok.
Poniżej mamy dla Was inspiracje w skandynawskim klimacie. Dużo bieli, która przeplata się z drewnem i czernią. Która wersja podoba Wam się najbardziej?
 Nie byłybyśmy sobą zostawiając Was bez pomocy w kwestii dodatków. Dlatego przygotowałyśmy dla Was listę 20 przedmiotów, które możecie zakupić od ręki w internecie- wystarczy kliknąć w wybrany numerek pod zdjęciem, aby wyświetliła się strona z danym dodatkiem.

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9  
10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15

16 / 17 / 18 / 19 / 20

Pozdrawiamy!
Wasze Sisters About!

32 myśli nt. „Łazienka w skandynawskich stylu | Scandinavian bathroom

 1. Agata Murawska

  Dziękuję Ci za tego posta, bardzo mi się przyda, wkrótce będę urządzać łazienkę więc wszelkie inspiracje są niezbędne:)))
  Osobiście podoba mi się łazienka z 2 zestawu zdjęć, ale ja będę urządzała łazienkę pod wynajem więc chyba bardziej wezmę pod uwagę zestaw zdjęć nr 4.
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  Odpowiedz
  1. sisters

   Mam znajomych co również zrobili tak jak ty 😀 ale pamietaj, ze dodatkami mozna zmienic bardzo wiele, a ciemna łazienka wcale nie musi byc katastrofą:-))

   Odpowiedz
 2. Margo eM

  Każda na swój sposób piękna. Pewnie coś z każdej bym wzięła. Jedno jest pewne łazienka dla mnie musi być przytulna.Stary blat dębowy mi się marzy a na nim zlew 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.