Czas na dziecko!

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. To czas zakupu wyprawek dla dzieci, ale także przygotowania stanowiska do pracy. Poniżej mamy dla Was kilka inspiracji, jak można urządzić pokój dla dziecka. Wcale nie musi ociekać różem lub samochodzikami. Można znaleźć coś pomiędzy, bardziej uniwersalnego, mniej krzykliwego. Skandynawskie wnętrza cieszą się coraz większą popularnością, a co wy sądzicie o takim pomyśle w pokoju dziecięcym? 
I na koniec wybrałyśmy kilka rzeczy dla dzieci…zarówno tych przydatnych jak i takich, które umilą im czas 🙂

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 89 /10

7 myśli nt. „Czas na dziecko!

  1. sezonada.pl

   Zgadzam się w pełni z Tobą. Te wnętrza mnie urzekają, ale mojej córci by nie uszczęśliwiły. Ja sobie wymyśliłam jej pokój w złotych i beżowych tonacjach z elementami retro. Nie była zachwycona. Przemalowujemy na różowo, bo o tym marzy. Kiczowate, nie pasuje zresztą do całości naszego wnętrza (mamy klimat toskański), ale ważniejszy jest jej uśmiech. Pozwólmy dzieciom naturalnie dorastać do bardziej wyrafinowanych smaków.

   Odpowiedz
 1. mysza

  świetne są te pokoje ale w większości dla maluszków a jako mama prawie nastolatka chętnie bym podejrzała kilka inspiracji dla dzieci starszych 🙂

  Odpowiedz
 2. Martyna Dziurska

  Swietne inspiracje do przemeblowania i stworzenia innego wizerunku pokoiku dziecka 😉
  Szkoda ze wiekszaosc dla maluchow. Ja teraz poszukuje dla 16 latka inspiracji ;))
  Pozdrawiams erdecznie i udanej niedzieli

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.