Włoskie magazyny wnętrzarskie

Cześć Kochani 🙂
Moja miłość do Włoch i pasja do wnętrz łączą się  ze sobą we włoskich czasopismach. Dziś chcę Wam pokazać te, które lubię najbardziej. 
AD Architectural Digest
 Elle Decor
Living Corriere Della Sera
Marie Claire Maison
Niestety nie należą one do tanich, jeśli zakupimy je w Polsce. Dlatego tylko czasem pokuszę się o kupienie jednego z nich, do reszty zaglądam przez internet. Nie mogę się doczekać, kiedy w październiku pojadę do Włoch, wtedy wrócę chyba z całą walizką wnętrzarskich magazynów 🙂

A jakie są Wasze ulubione, zagraniczne magazyny? Czekam na linki 🙂

Buziaki

Marcelina

AD Architectural Digest
Elle Decor ITALIA

Living Corriere Della Sera

Marie Claire Maison

12 myśli nt. „Włoskie magazyny wnętrzarskie

 1. Agata Murawska

  Witaj:))) Ja właśnie wróciłam z Włoch i oczywiście nie mogłam nie zakupić tam jakiegoś magazynu wnętrzarskiego, więc przywiozłam ze sobą CASA facile, oraz HEARST home. Świetne, choć stylizacje podobne jak w naszych magazynach, to jest pocieszające że nie odbiegamy od innych…Zapraszam na relację z pobytu w przepięknej Toskanii:)))
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  Odpowiedz
 2. Lucy

  Francja i Włochy to kolebka mody i stylu 🙂 Wszyscy czerpią stamtąd inspirację, więc sama zabrałabym takie magazyny ze sobą 🙂

  Odpowiedz
 3. Mile Maison

  A u mnie dzisiaj też kilka magazynów włoskich i numer sierpniowy AD :)))) włoskie magazyny przyciągają :))) ale ponieważ nie miałam okazji widzieć lipcowego numeru AD, zatem upraszam się silnie o więcej zdjęć :))))) uwielbiam ten magazyn! Jest tam tyle pięknych wnętrz, domów położonych w pięknych miejscach 🙂 można oglądać, oglądać i oglądać :))) pozdrawiam serdecznie :)))))))))))))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.