Plastry miodu w Twoim wnętrzu. Homeycomb time

Plastry miodu to ostatnio bardzo popularny motyw, który przewija się we wnętrzach. Dostępne nie tylko w postaci klasycznych, ozdobnych kul, ale także w całkiem nowych odsłonach. Poniżej zaprezentuję Wam kilka pomysłów na wykorzystanie motywu honeycomb.
1
Ozdobne kule, które możemy swobodnie zawiesić gdziekolwiek tylko nam się zamarzy. Mogą zwisać z sufitu, półek bądź też możemy je umieścić w szklanych paterach. Zobaczcie jak świetnie się prezentują. Nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także swoje miejsce znalazły w salonach, sypialniach czy gabinetach.
UWAGA W sklepie ScandiShop czeka na Was rabat -30% na takie kule. Wystarczy wprowadzić kod „HoneyComb”Jedyne co, to musicie poczekać z wysyłką do 9 września, bo obecnie ekipa Scandi przebywa na wypadzie wakacyjnym :-))
Tutaj znajdziecie HONEYCOMBS

2
W postaci lampy. Zarówno klosz jak i podstawa z motywem miodu wyglądają świetnie. Widziałabym u siebie w salonie taką lampę, mega efekt tworzy 🙂

3
Półki w kształcie plastrów miodu. Ostatnio widzę je ciągle przeglądają skandynawskie wnętrza. Funkcjonalne a do tego ładnie prezentują się na ścianie. W aranżacji kuchennej-bosko!

4
Ściany, a w zasadzie jedna ściana w danym pomieszczeniu. Wzór już jest na tyle bogaty, że nie wolno z nim przesadzić. Ale na jedną możecie śmiało sobie pozwolić. Gwarantuję, że odmieni Wasze wnętrze i stworzy bezapelacyjnie efekt „wow”.

5
Plastry miodu w kuchni.
Zobaczcie jak wspaniale zgrywają się z jasnymi kuchniami. Warto pokusić się o tak niebanalne wykończenie naszej kuchni.

6
Lustro złożone z honeycombs zapewne nie będzie służyć do przeglądania się, a napewno nie do malowania. Wtedy bowiem nasz makijaż mógłby być lekko rozproszony 🙂 Jednak jako motyw dekoracyjny sprawdza się bardzo dobrze.

7
Ceramika miodem płynąca. Takie cuda znalazłam w Internecie szukając dla Was inspiracji. Aż mam ochotę na gorącą herbatę z miodem. Sama przyjemność:-)

 Ściskam, Marcelina
***
Mamy dla Was jeszcze małą niespodziankę. Od wczoraj w naszym Second Hand pojawiły się nowości. Startujemy od niskich cen. Zajrzyjcie koniecznie!
SECOND HAND KLIK

13 myśli nt. „Plastry miodu w Twoim wnętrzu. Homeycomb time

  1. Anonimowy

    Inspiracje z plastrami na ścianie w kuchni mam zapisane w ulubionych od dawna. Niestety, nie znalazłam takich kafelków poniżej 400 pln/m2 i będzie coś innego… 🙂

    Odpowiedz
  2. sezonada.pl

    Ta ceramika jest cudowna, nie wiem jak to ująć, ale ma w sobie coś z ducha retro, a jednocześnie jest z lekka awangardowa. Już sobie wyobrażam w tych plastrach-filiżankach gorący napar herbaciany. Oczywiście słodzony miodem :-).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.