Pomysł na ścianę – NAKLEJKI

Witajcie Kochani!
Ostatnio robiłyśmy projekt dla naszej znajomej. Projekt tyczył się pokoju dla dziecka. Długo zastanawiałyśmy się co można by zrobić, aby pomieszczenie było wyjątkowe a zarazem przyjazne dla dziecka. Do głowy wpadł nam pomysł na zagospodarowanie ściany. Wymyśliłyśmy naklejki ścienne. Szukałyśmy czegoś w dobrej cenie i z dużym wyborem wzorów.

Jeżeli sami chcielibyście odmienić swoje wnętrze to takie naklejki znajdziecie na stronie http://www.naklejki-szeridan.pl/, przepełnionej różnymi wzorami malarskimi.
Znalazłyśmy tam dział dziecięcy, ale nie tylko! Nie wiemy jak Wam, ale nam się bardzo podobają mapy świata w różnej kombinacji. Często można je zobaczyć w skandynawskich wnętrzach, w szczególności w salonach bądź gabinetach. Dla nas bomba!

Niebanalne wykończenie ściany nie tylko sprawdza się w mieszkaniu. Jest to doskonały pomysł także w restauracjach. Ciekawy napis bądź grafika napewno przykują uwagę klientów.
No i ostatnia kwestia, czasem nasze pociechy wpadają na pomysł malowania na ścianie i nie zawsze te malowidła są całkowicie zmywalne 🙂 W takim wypadku możemy zamaskować zniszczenia ciekawą grafiką. Dziecko będzie radosne z uwagi na ciekawy obrazek nad łóżkiem, a wy pozbędziecie się zniszczenia 🙂 
Zresztą, sami zobaczcie jakie inspiracje znalazłyśmy dla Was na pinterescie 🙂

9 myśli nt. „Pomysł na ścianę – NAKLEJKI

  1. Joanna JoConcept

    Świetne pomysły. Królik genialny! i świetnie są te trójkąty w pokoju dziecięcym.
    Sama wyklejam puste ściany, gdy nie mam na nie pomysłu. Najczęściej zdjęciami, kartkami czy posterami 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.