Kupiliśmy mieszkanie! I co dalej?

Ostatnio jestem bombardowana nowościami ze strony znajomych, a to wszystko za sprawą zakupu/remontu mieszkania. Totalny szał! Szukają, oglądają, kupują, ekscytują się…i nagle nadchodzi ten moment, gdy zadają sobie pytanie : i co dalej? 
Powiedzmy sobie szczerze, nie każdy lubi spędzać wolny czas chodząc po sklepach meblowych czy godzinami patrzeć na ekran komputera w poszukiwaniu inspiracji. Ale czy to oznacza, że takie osoby nie mogą mieć ładnie w mieszkaniu? Wcale nie! Jeśli nie wiemy co począć na siłowni-korzystamy z treningów personalnych, podobnie jest z urządzaniem wnętrz. 
Dlatego nie bójmy się korzystać usług specjalistów. Ważne jest, aby znaleźć taką firmę, która dostosuje się do naszego stylu, bez narzucania własnych racji. Znalazłam kilka inspiracji na http://urzadzamypodklucz.pl/, gdzie możemy zajrzeć do już urządzonych mieszkań w stylu skandynawskim, ekologicznym, minimalistycznym a nawet z motywem przewodnim (np. Wenecja). 
Jednak, żeby nie było zbyt łatwo…pamiętajmy, że musimy wnieść do mieszkania coś swojego:-) Świetnie sprawdzi się galeria ramek z rodzinnymi zdjęciami czy też kilka bibelotów.
I na koniec kilka zdjęć 🙂

Pozdrowienia, Marcelina 

5 myśli nt. „Kupiliśmy mieszkanie! I co dalej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.