Gadżeciara!

To, że mam bzika na punkcie kubeczków, talerzyków i dzbaneczków to dobrze wiecie. Zapewne wiele z Was również cierpi na chorobę „lepszej kawy”, która zmienia swój smak jak za sprawą czarodziejskiej różdżki magika…a tak na prawdę to TYLKO nowy, bardziej dizajnerski kubek.
W swojej chorobie robię niewątpliwy progres, rozlewam się na inne dziedziny. Tym razem totalnie zwariowałam na punkcie Anity (która się nudzi i tworzy:)) Zamówiłam u niej pokrowiec na tablet (tzw. tabletówka). Świetnie wykonana, przewiązana koniakowym, grubym rzemykiem i dodatkowo z drewnianą tabliczką „Sisters About”. Uwierzcie, kwiczałam i skakałam, gdy to zobaczyłam.
Ale to nie wszystko. Mój Mąż chociaż zorientował się, że budżet rodzinny się sukcesywnie minimalizuje,  mimo to postanowił obdarować mnie mobilnym termosem. Tylko zobaczcie jak on wygląda! Smukły, BIAŁY (!!!) z beżową wstawką. Po otwarciu pojawia nam się „dzióbek” z którego łatwo się napić, nawet gdy pędzimy samochodem.
Przy niedawnej wizycie w Tk Maxx wpadła mi w ręce jeszcze kawa z jakże uderzającym napisem „Coffee for tired people” idealna o poranku. A także sznurek biało-czarny (przecież ZAWSZE coś trzeba związać ) 
Uf, już. To tyle z moich zakupowych łupów:) Buźka! Marcelina

30 myśli nt. „Gadżeciara!

 1. Panna Matka

  I jak tu nie kochać gadżetów?Ja też zbieram, kolekcjonuję, wymieniam jedne na drugie…według Opornika generuję kurz:)Zapraszam na konkurs!
  szalenstwa-panny-matki.blogspot.com

  Odpowiedz
 2. An Zulka

  Oj ja wciąż myślę nad tym notesikiem, tylko że wcześniej już zakupiłam inny, także ręcznie robiony, ale ze skóry…A termosik jest genialny!

  Odpowiedz
 3. Ewa Mila

  A ja dziś właśnie też wysłałam zapytanie w sprawie zamówienia do Pani Anity 🙂 rzeczy ma cudne! 🙂

  Odpowiedz
 4. Beti House

  Każdy z nas jest uzależniony od kupowania różnych "lepszych" rzeczy 🙂 Czasem się nawet zastanawiam czy aby na pewno jest mi to potrzebne. Ostatnio trenuję silną wolę i opieram się tylko rzeczom niezbędnym. Wracając do tematu to muszę przyznać, że etui na tablet jest piękne i eleganckie w swej prostocie a tabliczka…mistrzostwo świata :))))
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 5. Komiteptol Blog

  Ja dzisiaj miałam też udane łupy 🙂 Ceramiczny pojemnik z pokrywką w niebieskie grochy, za jedyne 7 zł w ulubionym, lokalnym sklepiku 🙂 Na pewno niebawem znajdzie się na blogu 🙂 Pozdrawiam, Agata.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.