Miska od Ib Laursena wędruje do… [WYNIKI]

Witajcie Kochani!
Na samym początku chciałybyśmy życzyć wszystkiego najlepszego każdej kobiecie w dniu jej święta:-)
Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie po te życzenia zawitałyście na naszego bloga…
Nie przedłużając…mamy dla Was wyniki konkursu. 
Misy Ib Laursena wędrują do…
Red artist – na początek nowej kolekcji od Ib Laursena
Nefertari – z pewnością miska będzie dobrze wykorzystana:)
Pliszka – bo miska z dzióbkiem to idealne miejsce dla koronkowych tasiemek!
Dziękujemy kochanej Sweet Village za ufundowanie takich cudownych nagród i za wyłonienie zwycięzców. Przy tylu zgłoszeniach było to na prawdę trudne zadanie.
Gratulujemy zwycięzcą i dziękujemy za udział w naszej zabawie:-)
Buziaki!

24 myśli nt. „Miska od Ib Laursena wędruje do… [WYNIKI]

 1. Nefertari

  Jej, dziękuję! 😀
  Już mi się ciepło robi na myśl o wspólnym pichceniu ;>

  Dziękuję bardzo, bardzo gorąco!
  I życzę wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta! 🙂

  Odpowiedz
 2. Pliszka

  Aż podskoczyłam na kanapie 🙂 Dziękuję za możliwość udziału w tak cudownej zabawie, Kochane!
  Wspaniały prezent na Dzień Kobiet mi sprawiłyście. Aż Mężulek zazdrosny 😉
  Buziaki ogromniaste ślę 🙂

  Odpowiedz
 3. Dominika

  Zazdroszczę, tak pozytywnie Wygranym, gratulacje! Fajna zabawa. Chyba sobie kupię waniliową miseczkę, skoro powędrowała do Pliszki 🙂 Trafi do pieknego mieszkanka i dobrze jej tam bedzie 🙂 Gratulacje raz jeszcze Zwyciężczyniom, a ja czekam z niecierpliwością na kolejne Wasze posty 🙂 pozdrawiam, Dominika.

  Odpowiedz
 4. Anonimowy

  Z całym szacunkiem, ale było sporo fajnych odpowiedzi na pytanie i bardzo zdziwił mnie wybór szczególnie jednej. No cóż blogi rządzą się swoimi prawami. Tylko po co organizować konkurs i zachęcać do wypowiedzi , skoro wystarczyło napisać , że miska będzie służyła np. do trzymania gwoździ. Gratuluję gry fair play. Magda

  Odpowiedz
  1. sisters

   Nie rozumiem zarzutu…Aby uniknąć faworyzowania postanowiłysmy, że tym razem zwycięzców wybierze sponsor nagród, tak aby było uczciwie. Jak w poprzednim konkursie wygrały Anonimy, dostawałyśmy wiadomości, że to przekręt i pewnie to same napisałyśmy takie komentarze i nagrody zostały u nas w domu. To bardzo smutne. Jeżeli miałybyśmy możliwość, to uwierz że wysłałybyśmy nagrodę do wszystkich uczestników zabawy.

   Odpowiedz
  2. Anonimowy

   W zasadzie to nic mi do tego kto został nagrodzony, ale proszę mi nie mówić, że komuś spodobała się wypowiedź" bo miska z dzióbkiem to idealne miejsce dla koronkowych tasiemek" Nikt nie jest tak naiwny, żeby w to uwierzyć. Uważam tylko, że wielu osobom zagrano na nosie i przyznano nagrody na zasadzie klubu wzajemnej adoracji. Jestem też pewna, że większość z tych osób które brały udział w konkursie jest tak samo jak ja głęboko zdziwiona wyborem, tylko niektórym po prostu nie wypada na ten temat się wypowiadać. Magda

   Odpowiedz
 5. Dominika

  P.S. Wszystkie Zwyciężczynie chciały kolor waniliowy :-)? Bo tak wynika z ich wpisów, które sobie teraz przeczytałam. 3x vanilla 🙂 myślałam, ze wybierzecie 3 rożne kolory wśród wpisów 🙂 poza tym myslalam, ze teraz jest moda na minty 🙂 a tu proszę, waniliowy kolor 🙂 Pozdrawiam, Dominika.

  Odpowiedz
  1. sisters

   Wygrywają komentarze, a dla zwycięzców jest wysyłana miska wybrana wcześniej przez nich. Poza tym, sam producent Ib Laursen, organizując konkursy na swoim fan page'u na facebook'u również działa w ten sposób. Często zdarza się, że sa do wygrania 3 pledy, a do zwycięzców wędrują trzy identyczne.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.