Podróżuj z Sisters About [ Kraków ]

Jakiś czas temu rozpoczęłyśmy cykl „Podróżuj z Sisters About”. Z uwagi na to, że zawitała do nas kalendarzowa wiosna i na podróże mamy coraz większy apetyt, to dziś zwiedzimy Kraków od strony hotelowej. 

W hotelu „Premier” znajdziemy dosłownie wszystko. Pokoje są ładnie urządzone, w spokojnej kolorystyce (to co lubię!), dodatkowo serwowane jest pyszne jedzenie….i do tego basen i sauna! Żałuję, że mogłam spędzić w nim tylko dwa dni. 

Znalezione przeze mnie pokoje w Krakowie to też idealne miejsce na konferencje ( ja właśnie z tego powodu zawitałam do tego miasta), a z tego co widać na zdjęciach-również na organizację wesel.
Ocenę pozostawiam Wam 🙂 
A teraz wielki apel do WAS! W pierwszej połowie kwietnia mam zamiar zawitać do Warszawy…I tu pojawia się problem, bo nie znam żadnego fajnego miejsca, gdzie mogłabym się zatrzymać. Wobec tego może Wy możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna! Oczywiście jeżeli miejsce się sprawdzi opiszę je na naszym blogu…a już niedługo obiecany RZYM! Chociaż wiele osób wzięło namiary e-mailowo, to i tak uważam, że warto o tym wspomnieć 🙂
Buziaki
Marcelina

Jedna myśl nt. „Podróżuj z Sisters About [ Kraków ]

  1. Feeby

    Sklep Feeby.pl (czyt. FIBI) stworzyliśmy dla każdego kto uważa, że obrazy na ścianę nadają wnętrzu jakości. Duży wybór obrazów zadowoli każdego zainteresowanego upiększaniem. Kup obraz na płótnie, w ramie MDF lub plakat w ramie. Wybierz z setek motywów, w kategoriach takich jak: obrazy do sypialni, salonu, kuchni lub dla dzieci. Zamów też ozdobne ramki na swoje zdjęcia lub plakaty, aby dodać pokojowi uroku.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.