Pomysł na schody [schody dywanowe]

Często dostajemy od Was pytania odnośnie urządzania wnętrz. Zdarza się, że odpisujemy zdawkowo z uwagi na ogrom Waszych pytań. Dlatego postanowiłyśmy zbierać wszystkie Wasze zapytania i tworzyć na ich podstawie wpisy 🙂 Mamy nadzieję, że taki rodzaj odpowiedzi również przypadnie Wam do gustu:-)
Tym razem będzie o schodach dywanowych, które dość często przewijają się w dizajnerskich wnętrzach. Prostota i minimalizm- tak możemy je określić. Solidnie wykonane, bez tzw. policzków. Dzięki temu nie rzucają się za bardzo w oczy, a wnętrzu nadają niezaprzeczalnie nowoczesny charakter. 
Można je wykonać z różnego rodzaju drewna np. jesionu czy dębu. Więcej możecie przeczytać na stronie producenta http://www.schody-dywanowe.com/
Schody dywanowe mogą być pozbawione balustrady, natomiast jeśli zależy nam na bezpieczeństwie to doskonale wyglądają przeszklone balustrady, które także nie narzucają się swoją formą. 
Dla zobrazowania efektu poniżej znajdziecie kilka zdjęć 🙂
A jakie schody przeważają w Waszych domach? Co powiecie na nowoczesne schody dywanowe? Hot or Not? 

6 myśli nt. „Pomysł na schody [schody dywanowe]

  1. UTFORMA

    Jak najbardziej hot! 🙂 Przepiękne rozwiązania. Niestety nie wszędzie można je zastosować. Wszystko zależy od konstrukcji. Pozdrawiam 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.