Podróżuj z Sisters About-RZYM

Dziś kolejna odsłona cyklu „Podróżuj z Sisters About”. Tym razem wyczekiwany długo Rzym
Często bywa tak, że Rzym zwiedzamy w przelocie, w ciągu jednego dnia. Moi drodzy, to miasto na to nie zasługuje!:-) Warto pobyć w nim chociaż kilka dni, aby poczuć klimat, na spokojnie pozwiedzać. Całe szczęście można trafić na bardzo okazyjne ceny biletów lotniczych, więc cała wyprawa nie musi skończyć się pustym kontem bankowym:-)

Dodatkowo, mam dla Was fajnie miejsce, w którym możecie się zatrzymać. Rome New Home, bo to o nim mowa, jest usytuowany bardzo blisko metra, dosłownie 4 km od Schodów Hiszpańskich. Okolica spokojna, nieopodal najlepsza lodziarnia pod słońcem (w której zatrzymywaliśmy się z mężem kilka razy dziennie…).
Sam pensjonat to nowoczesne miejsce, ze wspólną jadalnią oraz łazienką. Utrzymany w czystości, z przemiłym włoskim gospodarzem-Roberto pomaga w dosłownie wszystkim 🙂 O poranku serwowane są włoskie śniadania (bardzo włoskie…i bardzo słodkie:-))) a kawy możemy się napić o każdej porze.
No to kto planuje odwiedzić Rzym jeszcze w tym roku?:)

sklepy z tapetami
Rome New Home – Bed & Breakfast
Via Salento, 14 – 00162 Roma
Tel. +39 328.22.88.972
info@romenewhome.it
www.romenewhome.it

3 myśli nt. „Podróżuj z Sisters About-RZYM

  1. Dominika

    Kocham Rzym. Fajnie, że dajesz namiary. Ja parę lat temu mieszkałam tuż obok schodów hiszpańskich w B&B Jonella- chciałam polecić, ale okazuje się, że już nie istnieje.Z okien rozciągał sie widok na rzymskie dachy i trasy, stara kamienica….cudo. Città da togliere il fiato :-)! Pozdrawiam 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.