Dzień Dziecka tylko dla szkrabów? Nie!

Witajcie w ten cudowny, czerwcowy poranek 🙂 Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka! Moja córa, chociaż już taka mała nie jest, to jak się ostatnio pochwaliła-i tak prezenty dostaje:-) Bo przecież każdy z nas jest dzieckiem, prawda? A jak u Was wygląda ten dzień? Świętujecie tylko ze szkrabami czy również z dorosłymi dzieciakami? 🙂
 A tymczasem mam dla Was kilka ujęć z mojego domu. Może uda się Wam wyhaczyć kilka nowości…

Gwiazda, którą możecie zobaczyć w oddali, przewijała się ostatnio na zdjęciach. To mój prezent na Dzień Matki :-))

14 myśli nt. „Dzień Dziecka tylko dla szkrabów? Nie!

 1. Ania Liszka

  W tym roku pierwszy raz obchodzę Dzień Dziecka jako mama i już 31 jako córka 😉 Ja ogólnie lubię każde święto świętować 🙂 Z najbliższymi, prezentami i ciachem 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
 2. Kasia

  Oj tak świętować trzeba całe życie, niezależnie od wieku 🙂
  Wypatrzyłam prostokątne podkładki z ikea 😉 też zakupiłam kilka szt 😉 mam również te okrągłe i zachwyciłam się koszem w którym je przechowujesz !!!!! gdzie można kupić taki piękny kosz ?
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 3. Klimaty Agness

  Dzień dziecka świętujemy niezależnie od wieku 🙂 Dziś tata powitał mnie życzeniami i bombonierką :)) A ja swoją ponad 20 letnią córcię, obudziłam telefonem z życzeniami :)) Niesamowicie miłe są takie gesty <3
  Piękne zdjęcia Twoich domowych zakątków 🙂
  Pozdrawiam cieplutko, Agness:)

  Odpowiedz
 4. Anna Serbon

  intensywny włoski Katowice!!!
  Witam!
  Miałem problemy z studiowaniem języka włoskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply.
  http://deccoria.pl/forum/temat,77,9593,5
  Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka włoskiego online z nośnikami mowy "native speaker" w Szczecinie. Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo!
  Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
  Indywidualne podejście.
  Wykwalifikowani wykładowcy!
  nauka przez Skype jest bardzo efektywna !
  Rezultat nie zmusi czekać!
  Polecam bardzo !

  Odpowiedz
 5. Karolina Kafka

  Dodatkowo dostęp do nowoczesnych materiałów, interaktywnych ćwiczeń pomoże Tobie przełamać nudę i w szybki sposób opanować język włoskiego. Dzięki tej stronie http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 , nauka intensywny kurs języka włoskiego Szczecin jest przyjemna, zabawna i odbywa się poniekąd mimochodem. Zanim jednak zdradzę ci sprawdzony i co najważniejsze działający sposób na szybką naukę włoskiego w domu to chcę napisać kilka największych zalet samodzielnej nauka przez Internet przez które tak wiele osób rezygnuje z tradycyjnej formy nauki na rzecz edukacji online. Nie tracisz więc czasu na naukę skomplikowanych zasad gramatycznych, których przyswojenie trwa bardzo długo – dlatego uczysz się szybko i wygodnie tylko tego co jest ważne i potrzebne. Na co czekasz zapraszam na intensywny kurs języka włoskiego szczecin.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.