Czy mycie okien może być chociaż trochę przyjemne?

Ucieszyłyśmy się, gdy otrzymałyśmy propozycję przetestowania produktu Viledy-WindoMatic. Samą markę bardzo sobie cenimy, dlatego byłyśmy ciekawe czy rownież to urządzenie sprosta naszym oczekiwania. Ale czy jest coś lepszego niż szybkie i efektywne sprzątanie?:-) 

 Vileda Windomatic to urządzenie czyszczące do okien, które nie pozostawia żadnych smug. Wystarczy ulubiony płyn do szyb i raz, dwa okna wyglądają perfekcyjnie. To taki poręczny odkurzacz z gumową końcówką, którą dociska się do okna. Urządzenie zasysa wodę, która trafia do wbudowanego zbiornika. Mycie okien jest jest wygodniejsze, bo sam przyrząd jest lekki, a ruchoma końcówka dostosowuje się do powierzchni. 
Jak działa? Ładuje się go niewielkim zasilaczem, co oznacza, że nie musimy zawracać sobie głowy bateriami. Ładujemy i sprzątamy!
Akcja: mycie okien 🙂 Btw. nie wiem jak Wy, ale nie lubię gumowych rękawiczek. Ręce są po nich takie dziwne i śmierdzą gumą! Ale te z Viledy to odkrycie roku. Nie dość, że mają ładny, kwiatowy zapach, to na dodatek są z dodatkiem kremu do rąk! Cudo 🙂

Ale to nie wszystko! WindoMatic ma jeszcze inne zastosowania. Genialnie pochłania wodę, więc teraz bez obaw możecie rozlewać ulubioną herbatę. Nie trzeba marnować całej rolki ręcznika kuchennego na wycieranie stołu w pośpiechu.
Dodatkowo, podczas naszego testowania również mężczyźni zainteresowali się produktem Viledy (prawda Tato? prawda Mężu?:)) Gdzie znaleźli dla niego zastosowanie? Mycie szyb w samochodzie! Już zapowiedzieli, że będą go nam podkradać…
Nawet babcia z zaciekawieniem spoglądała na to cudo i wzdychając powiedziała „Bo za moich czasów to takiej elegancji nie było…”. Ha! Jak to jedno urządzenie może łączyć pokolenia 🙂

Czy drugi raz zdecydowałybyśmy się na WindoMatic? Powiemy Wam zupełnie szczerze…TAK. Jest wygodny, zajmuje mało miejsca, skraca czas sprzątania i jest bardzo praktycznym gadżetem. 

Wiadomo, że czasem ciężko wydać kasiorkę, ale zbliża się okres świąteczny. Każda kobieta zasługuje na taki „luksus”, a każdy mężczyzna…chce mieć czyste okna, prawda? 🙂 Idealny prezent na każdą okazję, bo przecież sprzątamy 365 dni w roku 🙂 Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o takich rozwiązaniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.