Jesień zagościła w mojej sypialni

Witajcie kochani 🙂 Jak niektórzy z Was mogli wyczytać na Instagramie,  wczoraj wróciłam do pracy po urlopie. Całe szczęście jeszcze tylko dziś i znowu weekend 🙂 Rzucam się w wir pracy małymi kroczkami. 
A tymczasem trochę pozmieniało się w mojej sypialni. Jesień zagościła w niej na dobre. Pierwszą nowością są zasłony w biało-czarne pasy kupione w Ikei. Były nieco zbyt długie, więc skróciłam je specjalną taśmą (również z Ikei) za pomocą żelazka. Banalnie prosty i szybki sposób. 

Kilka dni temu razem z Mężem i Rodzicami wybraliśmy się na koncert Erosa Ramazzotti do Krakowa. Oczywiście, korzystając z okazji z mamą pobiegłyśmy do H&M Home. A tam wyhaczyłam liściastą poduchę. 

W domu zagościły również wrzosy. Oprócz kaktusów są to jedyne rośliny, które umiem utrzymać przy życiu na dłużej 🙂 Poniżej możecie zobaczyć także srebrną kulę -szkatułkę, którą przywiozłam z Maroka. 

26 myśli nt. „Jesień zagościła w mojej sypialni

 1. Adriana Szweda

  Super rozwiązanie z tą skrzyneczką na gazety przy łóżku.Muszę też gdzieś wychaczyć jakiś fajny egzemplarz i pomalować bo mam stosy czasopism wnętrzarskich, a zero pomysłu na ich przechowywanie:)

  Odpowiedz
 2. Anonimowy

  Hej! Mam pytanie. Gdzie przechowujesz kołdrę i poduszki? Czy tylko do zdjecia zdjęłas je z łóżka czy na codzień tak robisz? Czy w tym białym koszu kolo komody?

  Odpowiedz
  1. sisters

   Nie, nie była na wyprzedaży…ale faktycznie na stronie jej nie ma 🙁 Chociaż muszę Ci powiedzieć, że już nie pierwszy raz coś jest w sklepie a na stronie nie ma… Najlepiej chyba do nich przedzwonić i dopytać. Poszewka była w cenie 39,90 PLN.
   pozdrowienia:)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.