Pikowanie: HOT or NOT ?

Coraz częściej widzę w projektach, że pojawiają się meble z elementami pikowania. Sofy, zagłówki do łóżek, krzesła czy fotele. Podoba mi się, że chcemy przełamywać schematy i do prostych, surowych wnętrz również wybieramy taki rodzaj np. sofy. Korzystając z okazji, przygotowałam dla Was kilka inspiracji. Co ważne, przedstawiają one różne style, co tylko potwierdza, że pikowane siedziska pasują do wielu aranżacji. Co o tym sądzicie? Podoba Wam się zdobienie w postaci pikowania? Jestem ciekawa Waszych opinii.
Dla zwolenników mam małą ściągę. Jeżeli szukacie w sklepach pikowanej sofy czy krzeseł i nic nie rzuca się Wam w oczy-zajrzyjcie na stronę http://kdcmeble.com/ . Przeróżne modele, materiały, kolory- idealny sklep dla piko-maniaków 🙂 A tymczasem zapraszam na  potężną dawkę zdjęć-inspiracji. 

7 myśli nt. „Pikowanie: HOT or NOT ?

  1. Prosto z wnętrza

    Pikowanie zdecydowanie na tak. Pamiętam jak się urządzałam kilka lat temu i chorowałam na pikowane sofy. Koszt jej jednak był dosyć wysoki, więc padło na klasyczną sofę, z wielkimi poduchami na oparciu. Przy najbliższej okazji poleciałam z nimi do tapicera i zrobił mi śliczne pikowanie:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.