Postaw na KOLOR [część 2]

Ostatnio mogliście się przekonać, że zakręciłam się na puncie koloru żółtego. W tym wpisie [KLIK] pokazywałam Wam moje żółte akcenty. Tym razem będzie trochę inaczej, bo nie ograniczyłam się wyłącznie do jednej barwy. Zobaczcie ile mogą zdziałać kwiaty. Na pierwszy rzut białe wnętrze może wydawać się monotonne w ten letni czas, ale wystarczy, że w wazonie pojawią się świeże kwiaty i wnętrze prezentuje się inaczej. Zapraszam Was do oglądania kilku kadrów z mojego domu. Na jednym ze zdjęć chwalę się beżową puszką, którą rzecz jasna wypatrzyłam na targu staroci. Jak Wam się podoba? Lubicie kolorowe akcenty? Ściskam, Ewelina

 

 

 

 

 

 

 

10 myśli nt. „Postaw na KOLOR [część 2]

  1. Panna Matka

    Żółty to mój kolor numer jeden, w pokoju syna mam akcenty właśnie w tym odcieniu. Jestem zdecydowaną zwolenniczką akcentów, lubię często taki mocny akcent petardę, nierzadko udaje mi się przekonać inwestorów do słuszności mojego pomysłu. Pozdrawiam!

    Odpowiedz
  2. Adriana Szweda

    Kolory i jeszcze raz kolory.No może oprócz żółtego.Puszka jest świetna.Porysowana jak lubię.A u mnie kolorowe gałki meblowe,własnoręcznie przeze mnie wykonane.Zapraszam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.