Zakupy: sposób na oszczędność czasu i pieniędzy

Dziś przygotowałyśmy dla Was coś specjalnego. Znalazłyśmy świetny sposób na podwójną oszczędność: czasu i pieniędzy. Nie wiemy jak Wy, ale u nas zakupy przez internet trwają godzinami ( a nawet dniami). Krążymy od sklepu do sklepu, wertujemy wirtualnie strony w poszukiwaniu idealnych mebli, bibelotów itp. Całkiem niedawno wpadłyśmy na stronę okazje.info, gdzie od razu znalazłyśmy naszych ulubieńców domowych. Co to takiego? okazje.info to porównywarka internetowa, która umożliwia wyszukanie wymarzonej rzeczy w kilku kategoriach przy uwzględnieniu najlepszej ceny.

 

Jaki dział nas najbardziej zainteresował? Oczywiście Dom i wnętrze. Najpierw skupiłyśmy się na dodatkach do kuchni i jadalni. Udało nam się przygotować również naszą listę MUST HAVE. Sami zobaczycie:
Lista Eweliny
Lista Marceliny
Jak Wam się podoba pomysł na takie  „bieganie” po sieci? My jesteśmy zachwycone! To też idealne rozwiązanie na stworzenie listy świątecznych prezentów albo upominków ślubnych. W szybki sposób jesteśmy znaleźć coś ciekawego na każdą okazję. Korzystacie? 

11 myśli nt. „Zakupy: sposób na oszczędność czasu i pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.