Pastele

Cześć Kochani 🙂 Dziś zapraszam Was na kilka kadrów z salonu. Co z tego, że śnieg z nieba sypie jak szalony… u mnie zagościła wiosna. Pastelowe dodatki wzięły górę!

Korzystając z okazji, odpiszę Wam na kilka pytań, które zadajecie pod wpisami, na instagramie albo w wiadomościach prywatnych.

 1. Sofy. Kupiłam je w IKEA 3,5 roku temu. Chociaż mamy psa (małego, ale zawsze:-)) nic się z nimi nie dzieje. Pokrycia można spokojnie prać, co jest dodatkowych atutem. Znajdziecie je tutaj KLIK. I co ważne: nie są one rozkładane. Jednak w ofercie IKEA są niemal identyczne, ale rozkładane i ze schowkiem.
 2. Kredens, który możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej również jest z IKEA. Natomiast samodzielnie dodałam materiał, który przysłania dwie boczne szyby, Myślę, że z tego powodu nie kojarzycie go z asortymentu IKEA. A znajdziecie go tutaj KLIK.
 3. Plakaty. Ostatnio faktycznie zamówiłam duży plakat, ale pokazywałam Wam go jedynie na instagramie. Te, które widzicie na zdjęciach zwykle są albo „tworzone” przez Marcelinę (umówmy się, napisanie kilku słów i wydrukowanie na papierze technicznym nie jest niczym skomplikowanym) albo drukuję obrazy, które znajdę w Internecie.
 4.  Różnorodne lampy w większości pochodzą ze znanej szwedzkiej sieciówki, o której wspominałam wcześniej. Jedynie kinkiet obok białego kredensu pochodzi ze sklepu My Zorki. Więc jeśli szukacie wyjątkowej lampy w bardziej industrialnym klimacie to już wiecie, gdzie zaglądać 🙂

To na tyle. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania-śmiało je zadawajcie. Ściskam Was mocno!

 

6 myśli nt. „Pastele

 1. Joanna

  UWAGA: te kanapy w wersji rozkładanej są tragiczne. Nieustannie się z nich zsuwają poduszki. Co pół godziny trzeba wstawac i je poprawiać. O ile sofa nierozkładana jest fajna, lekka i wygodna to w wersji z łóżkiem to nie dość, ze ciężki grzmot, bardzo trudny w rozłożeniu to jeszcze zwyczajnie niefunkcjonalny w swoim podstawowym przeznaczeniu.

  Odpowiedz
 2. Projekt Dom

  Powiało wiosną 🙂 Ja coś nie mogę się doczekać, żeby mój hiacynt zakwitł. Chyba za dużo u nas jeszcze śniegu i nie czuje że już pora na niego. Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.