WSPÓŁPRACA | COLLABORATION

WSPÓŁPRACA Z SISTERS ABOUT

Sisters About to blog prowadzony od ponad 4 lat przez mamę i córkę. Skupiamy się przede wszystkim na tekstach wnętrzarskich, lecz można u nas znaleźć także potężną dawkę lifestyle’u, tematów beauty oraz kulinarnych. Wszystko to opatrzone jest rzetelnymi poradami, nierzadko humorem i zawsze w towarzystwie pięknych zdjęć.

Jesteśmy jednym z czołowych blogów wnętrzarskich w Polsce (w ciągu tygodnia nasze konto na Instagramie osiąga 100 000 wyświetleń). Nasz blog przyciąga przede wszystkim kobiety w przedziale wiekowym 25-44 lata, czyli najatrakcyjniejszą grupę konsumentów. Każdego dnia zagląda do nas mnóstwo kobiet z większych miast, które poszukują wiarygodnej opinii oraz mocy inspiracji.

Sisters About to jedyne miejsce w sieci prowadzone przez mamę i córkę, które są zafascynowane pięknymi wnętrzami oraz dobrym designem. Nie boimy się wychodzić na przeciw i czynnie działamy w mediach społecznościowych. Tym samym, pokazując kadry z życia codziennego,stajemy się bliższe naszym czytelnikom. Jako blog promujemy wysoką jakość i innowacyjny design, dlatego współpracujemy z firmami, dla których te aspekty są tak samo ważne jak dla nas.

W kwestii współpracy prosimy o kontakt na poniższy adres email: kontakt@sistersabout.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 731 555 407. || For collaboration inquiries write to: kontakt@sistersabout.pl

 Do tej pory współpracowałyśmy m.in. z: