Powakacyjne szaleństwo | Craziness after holidays

Witajcie Kochani…po chyba najdłuższej przerwie w historii bloga 🙂 Musicie nam wybaczyć , bo wakacje i piękna pogoda nie pozwalają nam przesiadywać przed komputerem. 
Ostatnie dni spędziliśmy z mężem w Juracie. To był cudowny czas. Wróciłam wypoczęta, opalona i przejedzona goframi (które uwielbiam!). Obawialiśmy się wszechobecnego „parawaningu„, ale takie rzeczy nie mają miejsca w Juracie 🙂 
W międzyczasie, kiedy ja wylegiwałam się na leżaku do domu napływały hurtowo…paczki 🙂 Nastawcie się na mnóstwo nowości, które będę starała się dozować na kolejne wpisy.
Po przyjeździe zaliczyłam także wyjazd do Ikei (wciąż czekam na nowy katalog…macie już?). Taboret w neutralnym kolorze z pierwszego zdjęcia właśnie tam upolowałam 🙂 Nowa kolekcja na plus!
Koniec tej gadaniny. Zapraszam Was na zdjęcia. Ewelina
***
Hello everyone… after probably the longest break in the history of the blog 🙂 You must forgive us, because of holidays and beautiful weather we couldn’t stay at home in front of a computer.
Last days I spent with my husband in Jurata. It was a wonderful time. I came back rested, tanned and full of waffles (which I love!). We were worried about the „parawaning” ( how to say it in english? maybe „screening”?:)) but in Jurata it doesn’t exist 🙂
In the meantime, when I was lying on a beach…packages were coming my home.
After arrival, of course I ran to Ikea (I’m still waiting for the new catalogue! ). I bought a stool in a neutral color 🙂 New collection is so great!!
Ok, I have to stop talking 🙂 Let’s go. Photos are waiting 🙂 Ewelina

13 myśli nt. „Powakacyjne szaleństwo | Craziness after holidays

 1. Nefertari

  To w Ikei takie piękne stołeczki? Kurczaki, doszedł do mnie katalog, ale stołeczek uwadze uszedł… 😛 Muszę się uważniej rozejrzeć 😉

  Oooooch, paczki, paczki… Heheh, jak prezenty ;D Wyobrażam sobie euforię przy rozpakowywaniu (ja tak zawsze mam, w każdym razie :P)

  Pozdrawiam ciepło!

  Odpowiedz
 2. Anonimowy

  Masz piękną kuchnię,stołeczek z IKEA pasuje idealnie.A mogę zapytać,skąd taki piękny pojemnik na kawę?Pozdrawiam Małgosia

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.