Miesięczne archiwum: Październik 2017

BLOGTOUR2017 oraz MEETBLOGIN2017 – relacja

Mam wrażenie, że dzisiaj chętniej wertujemy strony internetowe, dokonujemy zakupów online.  To świetne rozwiązanie, biorąc pod uwagę ciągły brak czasu…Ale kolejny raz przekonałam się, że to nie wystarczy. Warto zobaczyć upragnioną sofę, poznać trendy, porozmawiać z projektantami. Dlatego październik zaczęłyśmy z przytupem. W zasadzie ja, bo tym razem niestety Mama nie mogła ze mną być… Obiecujemy, że już kolejnego razu nie będzie i nasz duet będzie nierozerwalny 🙂

A teraz zaczynamy relację z 3 dni – piątek (blogtour2017) oraz sobota/niedziela (meetblogin2017).  Czy było intensywnie? Niech zdjęcia będą tego odzwierciedleniem…

BLOGTOUR2017

Pierwszym wydarzeniem było #blogtour2017, zorganizowane przez cudowną Ulę Michalak (interiorsdesignblog.com) w ramach targów mebli i wyposażenia oraz dekoracji WARSAW HOME EXPO w Warszawie. Razem z grupą blogerów wnętrzarskich wyruszyliśmy na spacer po stoiskach takich marek jak: Barlinek, Carpers and More, Belldeco, Comitor, Interium, Euforma,Vitra/Mesmetric, Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów Chodzież. Braliśmy udział w prezentacjach, warsztatach i łapałysmy wolne chwilę, aby poplotkować 🙂

Barlinek

Barlinek

Carpets and More

Carpets and More

Belldeco

Ula oraz Joasia z Green Canou w obiektywie

Comitor – zachwycił rozwiązaniami, które można zastosować w kuchni

Comitor

Interium

Interium

Interium – brawo za kolorystykę!

Interium

Interium

Euforma

Euforma

Euforma

Vitra/Mesmetric

Vitra/Mesmetric

Vitra/Mesmetric

Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów Chodzież

Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów Chodzież

Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów Chodzież

MEETBLOGIN 2017

Jeszcze tego samego dnia postanowiłam pojechać z Warszawy (Blogtour2017) do Łodzi, gdzie miała miejsce kolejna edycja Meetblogin. Do Łodzi śpieszyło mi się tym bardziej, że udało mi się wygrać pobyt w przepięknym Loft Aparts za co jeszcze raz bardzo dziękuję!

Chyba nie zdziwicie się, jesli powiem, że organizatorką jest oczywiście nasza Ula (interiorsdesignblog.com):) Wszystko było przygotowane fenomenalnie. Każdy szczegół dopięty na ostatni guzik. Dyskusje, warsztaty, wykłady – na to mogliśmy liczyć.

Największym „wow” było chyba tworzenie własnego lasu w słoiku. Kto się zgodzi? 🙂  Warsztaty zorganizowała firma Barlinek, udostępniając nam przeróżne rośliny i inne drobiazgi, które wypełniły nasze szklane słoje.

Moc inspiracji, potężną dawkę pozytywnej energii i wiedzę – to wszystko można wynieść z takich spotkań. Dziękujemy Ula za kolejną już edycję Meetblogin, która odbywa się w ramach Łodzkiego Festiwalu Designu.

Zapraszamy do oglądania zdjęć, które zdecydowanie oddają klimat wspomnianego wydarzenia. A już niebawem kolejna relacja z wydarzenia, na które dzisiaj jedziemy…już razem z Mamą 🙂

FOTO: KABOOMPICS

Sisters About wraca do gry…z NIESPODZIANKĄ dla czytelników

Cześć kochani! Wracamy do Was po dłuższej przerwie…O ile na instagramie (Sisters About INSTAGRAM klik) starałyśmy się regularnie publikować zdjęcia…to z blogiem nie szło nam tak dobrze. Nadrabiamy zaległości i obiecujemy, że wracamy do regularnych wpisów 🙂 Cieszycie się?

Na pierwszy rzut idzie kuchnia, która zyzkała jesienny charakter. Pojawiło się też kilka nowości ze sklepu Vanille Mynte. Zaraz Wam o nich opowiem, ale najpierw NIESPODZIANKA.

Po pierwsze, mamy dla Was rabat -20% na hasło AUTUMN na nieprzeceniony asortyment sklepu Vanille Mynte. Rabat obowiązuje od 20.10.2017 do niedzieli 22.10.2017.

Po drugie, w związku z drugimi urodzinami sklepu, spośród wszystkich, którzy do 20 listopada dokonają zakupów w sklepie i przeslą zdjęcia do Sylwii ze sklepu Vanille Mynte ( via facebook, instagram lub mailem vanillemynte@wp.pl) wylosujemy bon zakupowy o wartości 300 PLN do wykorzystania w sklepie!

Znacie pewnie doskonale ceramikę IB Laursen? U nas pojawiły się nowe naczynia z dziubkiem w kolorze Butter cream.

Ciemna deska, którą widzicie w oddali ma wiele zastosowań. Nie tylko cieszy oko, ale sprawdza się jako np. podkładka.

Drewniana taca na ten moment znalazła swoje miejsce w kuchni, ale niebawem pokażemy Wam jak idealnie prezentuje się w sypialni.

Wyciskarka do np. cytryny. Nieodłaczny element w naszym domu. Woda z cytryną cieszy się duzą popularnością, a teraz dodatkowo dolewam taki sok do letniej herbaty.

Dajcie znać jak podobają Wam się kuchenne nowości! I nie zapominajcie o naszych niespodziankach jakie przygotowałyśmy wraz z Sylwią ze sklepu Vanille Mynte 🙂