Koniec tajemnicy!

Przyszedł ten moment, gdy możemy Wam powiedzieć coś więcej 🙂 Jeśli śledzicie nas na instagramie to może pamiętacie zdjęcie pokazujące sesję zdjęciową w domu moich rodziców? Było to dobre kilka miesięcy temu, a my z dreszczykiem emocji wyczekiwałyśmy rezultatów. No i stało się! Od wczoraj w najnowszym numerze magazynu Moje Mieszkanie możecie przeczytać wywiad z moją Mamą i zobaczyć piękne kadry z jej domu. Nawet nie wiecie jaka jestem dumna! Od wczoraj tylko kartkuję gazetę i zatrzymuję się na stronach, gdzie jest TEN artykuł. Mega fantastyczne uczucie!Sama sesja zdjęciowa była dla nas świetnym doświadczeniem. Zobaczyłyśmy, że zebranie materiału do gazety nie jest prostą sprawą i potrzeba dobrych kilku godzin, aby zrobić zdjęcia. Tutaj każdy szczegół ma znaczenie. Sesja do magazynu to również okazja do poznania osób oddanych maksymalnie swojej pasji, którzy robią to co kochają najbardziej.

Dziękujemy całej ekipie Mojego Mieszkania za cudną przygodę! A Was zapraszamy na kilka ujęć, które udało nam się ostatnio uchwycić  🙂
Buziaki! Marcelina

 

 

 

 

 

 

Namiastka tego, co możecie zobaczyć w najnowszym numerze Mojego Mieszkania. Mama Ewelina w towarzystwie swoich skarbów. A prócz tego wywiad 🙂 Kto już ma i widział? Jesteśmy ciekawe Waszych opinii!

 

16 myśli nt. „Koniec tajemnicy!

 1. Nitka Design

  Gratulacje, to rzeczywiście fantastyczne uczucie móc zobaczyć jak zdjęcia robią profesjonaliści i jak jest to czasochłonne:-) Muszę koniecznie wybrać się do kiosku po gazetkę.
  Pozdrawiam:-)

  Odpowiedz
 2. Natalia K

  Moje GRATULACJE!!! Z tego wydania właśnie ten miętowy artykuł podoba mi się najbardziej. Cudowna kuchnia, pełna pięknych skarbów!!! I wcale się nie dziwię radością. Znam to uczucie, bo miesiąc temu mogłam tego doświadczyć:)
  moc uścisków i pięknego weekendu!!!

  Odpowiedz
 3. Marilyn M

  Ogromne gratulacje!!!Tobyła tylko kwestia czasu kochana, bo mieszkanie, zresztą jak i Twoje to istna bajka, tego nie można nigdzie przegapić, jutro kupuję gazetę 🙂 Buziole:-* Ps.A kiedy Twoje włości będą na papierze??? 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.