Simple life, sposób na funkcjonalne wnętrze

Wiecie co? Jestem dzieckiem idealnym. Wszędzie jeżdżę z Mamą, nie wykłócam się, że chcę zostać w domu, tylko pakuję walizkę i jadę. Spokojnie, tak to wygląda, gdy się z Mamą bloga prowadzi 🙂 A tak na serio, to tydzień temu wróciłyśmy z Poznania, gdzie na zaproszenie marki VOX pojawiłyśmy się na prezentacji nowej kolekcji Simple Life by VOX. Wykłady, spotkania, poznawanie nowych rozwiązań, oglądanie ekspozycji – pierwszy dzień był bardzo intensywny. Kolejny dzień to przede wszystkim zwiedzanie targów poznańskich, o czym napewno wspomnimy Wam w poście z cyklu „Last month”. Bądźcie cierpliwi 🙂

Teraz chciałabym się skupić na meblach i dodatkach marki VOX. Razem z Mamą byłyśmy oczarowane i uwierzcie, że nie napisałybyśmy tego, gdyby tak nie było. ZAWSZE polecamy Wam to, co naprawdę nam wpadło w oko, dlatego nie mogłyśmy przejść obojętnie wokół nowej kolekcji marki VOX.

Miałyśmy okazję uczestniczyć w wykładzie znakomitej Katarzyny Miller – psycholog i felietonistki. Potężna dawka pozytywnej energii została nam przekazana podczas tego wystąpienia. Pani Katarzyny można słuchać w nieskończoność!

Kolejnym punktem była dyskusja na temat Simple Life, w której udział wzięli : Agnieszka Jacobson-Cielecka – wybitna krytyczka, kuratorka i promotorka designu, dyrektorka artystyczna School of Form w Poznaniu, Mateusz Halawa – ekspert w dziedzinie badań konsumenta z ramienia marki VOX oraz projektantka kolekcji Simple – Marta Krupińska oraz oczywiście Katarzyna Miller.

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

A teraz to, co interesuje Was najbardziej – czyli nowa kolekcja Simple. Połączenie skandynawskiego dizajnu, funkcjonalności i drewna dało fenomenalne efekty. Każdy mebel jest tak zaprojektowany, aby spełniał swoją funkcję w 100%. Pojemne szuflady, intuicyjne podświetlenia np. stolików nocnych, wysuwana szuflada w stoliku kawowym, przybornik na biurku. Cudna jest też toaletka, którą łatwo postawić przy ścianie, zajmuje mało miejsca, a dzięki temu każda kobieta może spełnić swoje marzenie o miejscu do malowania. Nie przedłużając, zapraszamy Was na mini przegląd kolekcji, która niebawem trafi do sklepów.

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

zdj. VOX

I jak Wam się podoba? Co wpadło Wam w oko? Dla nas cała kolekcja jest fantastyczna. Już powoli tworzymy swoje listy „must have”, a że planujemy kilka metamorfoz to okazja do zakupu będzie 🙂 

5 myśli nt. „Simple life, sposób na funkcjonalne wnętrze

  1. Panna Matka

    Żałuję, że nie mogłam z Wami być , bo z Wami takie okazje są najlepsze moje kochane Sisterki.Marcela Ty zawsze skradasz cały kadr na zdjęciach.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.